Braas PVC Yağmur Olukları

Braas Çatı Sistemleri’nin Avrupa’daki fabrikalarında Avrupa normlarına göre üretilen PVC Yağmur İndirme Sistemi 11 modüler parçadan oluşuyor. Modüler yapısı sayesinde uygulaması son derece kolay olan Braas PVC yağmur indirme sistemi, güçlendirilmiş yapısı sayesinde farklı iklim şartlarına ve atmosfer etkilerine karşı yüksek performans gösterir. Sistem, yüksek elastikiyete sahiptir ve -30 ile +60 derece santigrat arası sıcaklıktan etkilenmez, deforme olmaz, korozyona karşı yüksek direnç gösterir. Klasik PVC derelerde görülebilen çatlama, renk solması, sızdırma, şekil deformasyonu, birleşim yerlerinde uyumsuzluk gibi problemler Braas PVC Yağmur İndirme Sistemi ile son buluyor.

brpvc

Braas STABICOR PVC Yağmur Olukları

Monier Grubu’nun Almanya’ daki fabrikalarında EN normlarına göre üretilen Stabicor üstün darbe dayanımına sahiptir. Güçlendirilmiş özel PVC yapısı sayesinde yüksek basınç altında dahi, basınç kalktıktan sonra kendi formunu alabilmektedir. Atmosfer şartlarına karşı yüksek dayanıma sahip olan Stabicor, uzun yıllar boyu rengini ve parlaklığını korur, bakım gerektirmez. Modüler parçaları sayesinde uygulaması son derece kolay ve güvenli olan sistem, 20 yılı aşkın zamandır kullanıldığı farklı iklimlerdeki birçok ülkede kalitesini ve sağlamlığını kanıtlamıştır.

ysta12a

Nicoll Yağmur Olukları

Nicoll ‘ün yüksek kaliteye sahip titanyum oksit katkılı özel PVC ‘si UV ışınlarına ve kimyasal ataklara karşı oldugu gibi mekanik ve ısıl şoklara karşı da yüksek dayanıma sahiptir.Bu şoklardan dolayı yağmur oluğunda hiçbir kalıc deformasyon oluşmaz. Ovation sistem bu yönüyle de, zorlu iklim koşullarında güvenle kullanılabilecek ideal bir çözüm sunar.

db5f5ea34d