tile

 

KrosYapı metal kiremitte Decra kalitesini müşterilerine sunmaktadır.

Decra Akdeniz Kiremitlerinin tarzını ve güzelliğini ve taş kaplamalı çeliğin hafifliğini sunarken; DECRA Kiremitleri kullanılan bir çatı her eve benzersiz bir zarafet katar.

Özellikleri

Sağlam

DECRA , Dünya standartları ile en az 50 yıl garantilidir. Rengi solmaz,taşı dökülmez Kırılmaz, çatlamaz, üzerinde yürünebilir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olması için ayrıca fırınlanmıştır.

Hafif

DECRA, Toprak ve benzeri kiremitlere göre 8 kat daha hafiftir m2=7 kg Klasik kiremit m2=60 kg. Depremlerde çatıdan binen yük nedeniyle binanın zarar görmesini önler.

Yanmaz

DECRA, Alev almaz (A sınıfı Materyal) Donmaz ve erimez. Güvenilir En zor hava koşullarında güvenle kullanılabilir. Fırtınalar, şiddetli yağmurlar ve ceviz büyüklüğündeki dolular DECRA’yı etkilemez.(150 kg/m2 kar yüküne karsı dayanıklılığı test edilmiştir.) Her kiremit ayrı ayrı çatıya raptedildiğinden hayvan, böcek girmesini imkânsız, hırsız girmesini güç hale getirir.

Estetik

DECRA , Kesilebilir,kıvrılabilir, çatıdaki her türlü detayı çözmeye olanak sağlar. Çinko, bakır ve benzeri yardımcı eleman ihtiyacını bol aksesuarlarıyla en aza indirir.

Ekonomik

DECRA ,Ahşap, beton ve çelik maliyetinden ve çati döşeme işçiliginden, çatinin bina ömrü içindeki elden geçirilmesi ve bakim giderlerinden,büyük tasarruf sağlar.

 

Modeller

products