solar

 

Braas, çatı ile güneş enerji sistemlerini en uyumlu şekilde bir araya getirerek “Güneş Enerjili Çatı Sistemi” ni oluşturdu: Braas Güneş Enerjili Çatı Sistemi; villalardan apartmanlara, otellerden sanayi yapılarına, tüm yapılarda kullanılabilen yepyeni bir sistem. Sistemde Çatı ile bütünleşik, izolasyon detayları tamamen çözülmüş iki farklı tip yüksek verimli termal kolektör, Kontrol üniteli kompakt boylerlerden genleşme kaplarına kadar tamamlayıcı sistem ürünleri bulunuyor. Braas Güneş Enerjili Çatı Sistemi, geniş bir ürün gamı ile eğimli çatılarda, teras çatılarda ya da düz zeminlerde kullanılabiliyor. Sistem ile Mutfak ve banyo için kullanım suyu ısıtılması Ev ısınmasına destek ve Havuz suyunun ısıtılması sağlanıyor.

bg1
bg2

IN-ROOF SİSTEMLER

Braas Çatıya Ankastre (In-Roof) Termal Kolektörler, güneş kolektörlerinde yaşanabilecek en büyük sorunlardan bir tanesi olan çatı örtüsü ile kolektör arasındaki izolasyonun sağlanamamasına karşı etkin çözümler sunuyor. In-roof termal kolektörler, çatı örtüsüne uyumlu profil yapısı ve özel donanımı (Özel yan kanatlar, yapışkanlı etek vb) sayesinde, çatı örtüsüne tam uyumlu montajı ve sızdırmazlığı garanti ediyor. Böylece Braas’ ın geliştirdiği diğer özel detay çözümleri ile birlikte uyum içerisinde kullanılabiliyor.

ON-ROOF SİSTEMLER

Braas (On-Roof) Termal Kolektörler; hem eğimli çatılarda, hem teras çatılarda hem de düz zeminlerde kullanılabilen her ayrıntısı titizlikle tasarlanmış yüksek verimli modüler çözümler sunar.